Tancerka Flamenco z Granady, jej oszałamiający talent, dojrzałość, niedościgniona technika i zdolności interpretacyjne sprawiają, że jest jedną z najbardziej cenionych tancerek młodego pokolenia. Rozpoczęła naukę tańca w wieku 3 lat. Jej kariera nabiera tempa gdy w wieku 18 lat przeprowadza się do Sevilli.

Współpracuje z najlepszymi artystami sztuki flamenco, takimi jak: Arcangel, Jose Angel Carmona, Ruben Olmo, Rafael Esteves. Wystąpiła w filmie „Flamenco, flamenco” Carlosa Saury w choreografii Guajiras.

Swoja edukacje muzyczną rozpoczął w Szkole Muzycznej w klasie gitary klasycznej. Pierwsze szlify flamenco nabierał pod okiem Marka Krajewskiego założyciela pierwszej szkoły flamenco w Polsce ( Studio Flamenco). Nabierał doświadczenia współpracując z większością muzyków, którzy w Polsce zajmują się flamenco. Uczył się od wielu hiszpańskich mistrzów.

Laureat Międzynarodowego Konkursu Gitary Flamenco w Murcii im. Niño Ricardo (II miejsce). Założyciel Lubelskiej Szkoły Flamenco. Współtworzy : Corazon Flamenco i Banda Caravana.

Współpracował z FlamenCorazonarte (Suspiros, Yo-Sally), Tiento Flamenco, Noche de Boleros, Teatrem Tańca NTF (Carmen Concierto), Studio Flamenco, Mateo El Gallito (Duende), Los Bomberos, Tanto Flamenco, Anną Chodakowską (zmienność Róży), Teatrem Polonia (Flamenco Namiętnie), Teatrem Kamienica (Testament Cnotliwego Rozpustnika) Teatrem Komedia (Zorro - Musical) oraz Teatrem FlamencoArte (Lenguaje de Las Flores). Nagrywa dla radia i telewizji, zapraszany jest także, jako muzyk studyjny. Producent cajonów KALIXT Cajon .

Tancerka, choreograf, pedagog tańca flamenco, a także psycholog i absolwentka Dance Movement Therapy Institute.

Związana z flamenco od 1999 roku, koncertuje, uczy i aktywnie przyczynia się do popularyzacji sztuki flamenco w Polsce. Od 14 lat organizatorka międzynarodowego festiwalu Flamenco w Krzyżowej.

Uczestniczyła jako solistka w licznych spektaklach m.in.„Flamenco Pasión” w teatrze Nowym w Łodzi, koncertach „Fuente” łączących muzykę flamenco z muzyką perską, brała udział w bezprecedensowym projekcie "Mszy Flamenco" z premierą na festiwalu w Trzęsaczu. Współpracowała przez 10 lat z grupą “Por Fiesta” koncertując i występując na festiwalach, 4 lata związana z teatrem "Kamienica", gdzie dbała o oprawę taneczną sztuki o Don Juanie.

© 2016 Międynarodowy Festiwal Flamenco w Krzyżowej. All Rights Reserved.